.

4'lü Flaşör


Yolcu hava yastığı göstergesi ve dörtlü flaşör ürünü, hava yastığı ikaz lambası ve dörtlü flaşör şalterinin bir arada sunulduğu birleşik bir üründür.

Binek araçlarda, ön yolcu koltuğunda bebek koltuğu bulunması ya da tıbbi nedenlerden ötürü kontrol altında tutulması gereken kişilerin seyahat etmesi nedeni ile yolcu hava yastığı kullanıcı tarafından devre dışı bırakılabilir.

Bu ve benzeri durumlarda, yolcu hava yastığı göstergesi, kullanıcıya yolcu hava yastığının açık ya da kapalı olduğunu gösteren elektronik ikaz lambasıdır.

Yolcu hava yastığı göstergesi, araç kontrol ünitesi tarafından kontrol edilmektedir. Kontrol ünitesi, yolcu hava yastığı açma kapama şalterinin açık/kapalı konumuna bağlı olarak yolcu hava yastığı açık anlamına gelen “ON” sembol grubunu ya da kapalı anlamına gelen “OFF” sembol grubunu kontrol eder.

Dörtlü flaşör şalteri, kullanıcı tarafından arıza ve kaza durumlarında diğer araç kullanıcılarını uyarmak amacı ile sağ ve sol yön sinyal lambalarının aynı anda yanıp sönmesini açıp kapayan üründür. Yolcu hava yastığı göstergesi ve dörtlü flaşör ürününde, dörtlü flaşör şalteri yolcu hava yastığı göstergesine tümleşik olarak sunulmuştur.


sssÜrün Spesifikasyonları

  • Çalışma Sıcaklığı : -40°C / +85°C
  • Koruma Sınıfı : IP-66
  • Çalışma Voltajı : 12V
  • Yük Dayanımı : 10A
  • Ürün Ömrü : 200.000 Çevrim